Samochód dla firmy? Da się to załatwić od ręki!

Większość firm leasingowych ma swoje wybrane modele spośród, których możemy wybrać najlepszy dla charakteru naszej firmy i naszych oczekiwań. Wszystko wynika z tego, że każda firma leasingowa ma podpisana umowę z innym salonem czy producentem dzięki czemu decyduje się na dany rodzaj samochodu. Możemy więc wybrać ten dla nas najbardziej odpowiedni zapoznając się z ofertami różnych firm leasingowych. Warto porównać parametry dostępnych modeli i przewidywane za nie opłaty. Wówczas wiadomo, że podjęta decyzja będzie słuszna.

Jeśli dobrze rozejrzymy się na rynku za ofertami leasingu okaże się, że znajdziemy firm, które zdecydują się na to by udostępnić nam dowolny, upragniony przez nas samochód. Może on być zarówno nowy jak i używany. Oczywiście nie musimy zdawać się całkowicie na daną firmę. Sami możemy znaleźć sprzedawcę auta i przedstawić wówczas propozycję podpisania na nie umowy leasingowej danemu towarzystwu.

Volkswagen Passat CC

Naturalnie okazuje się, że możemy skorzystać z leasingu również wtedy gdy nie potrzebujemy auta na co dzień do odwiedzania klientów i kontrahentów. Możemy potrzebować go do przywożenia towaru, większych zakupów lub innych rzeczy. Auto może nam też być potrzebne do podróży służbowych. Każda z tych potrzeb jest jak najbardziej odpowiednia by zdecydować się na samochody w leasingu. To bardzo rozsądne rozwiązanie szczególnie wtedy gdy nasza firma nie ma jeszcze w odpowiedniej ilości kapitału, który mógłby zostać przeznaczony na zakup aut. Szczególnie dlatego warto skorzystać z leasingu, że bardzo łatwo załatwia się wszystkie formalności i z reguły nie ma żadnych szczególnych obostrzeń.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Samochód dla firmy? Da się to załatwić od ręki!, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Marcin Ostrowski

Nowocześnie - znaczy lepiej. Mimo, że mam czterdziestkę na karku, potrafię odnaleźć się otchłani internetu. Dzięki licznym kontaktom pozyskanym na forach internetowych, nie straszne mi trudne zagadnienia jak i wielowątkowe dyskusje, zwłaszcza o biznesie i finansach.

More Posts

1 odpowiedź to “Samochód dla firmy? Da się to załatwić od ręki!”

  1. Dawid napisał(a):

    Zawsze zazdrościłem przedsiębiorcom możliwości wzięcia samochodów w leasing i zmniejszenie ich kosztów…

Odpowiedz

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kopiowanie treści zabronione pod groźbą sankcji prawnych.